Доставка

Доставка бетонів і розчинів

Доставка бетонів і розчинів здійснюється на спеціальних автомобілях - автобетонозмішувачах. Їх частіше називають «бетономішалками», «міксерами», «бетонозмішувачами». Постійне перемішування бетонної суміші під час перевезення і розвантаження - гарантія того, що бетон не розшарується і не втратить своєї однорідності.

Доставка бетонних сумішей по Тернополю та Тернопільскій області здійснюється власним автотранспортом «МК Бетон». У нашому розпорядженні більш ніж 18 одиниць техніки ємністю від 3 до 10 куб. м.

Умови доставки:

  • Доставка виконується у робочі дні з 8 до 18.00 при 100% передоплаті.
  • При замовленні бетонних сумішей із доставкою намагайтеся надати максимум інформації про наявність зручних під'їзних шляхів, про можливі проблеми при здійсненні доставки: тимчасові, пропускні та інші обмеження.
  • У випадку, якщо автобетонозмішувач не може під'їхати до місця розвантаження, деякі «міксери» оснащені додатковими розвантажувальними лотками. З їх допомогою можливе відвантаження на відстань до 2-х метрів від машини.

Якщо у Вас є сумніви щодо можливості проїзду бетонозмішувача у ворота, арки, вузькі проїзди, краще узгодьте мінімальні проїзні габарити з нашим менеджером.

При оформленні доставки бетону, повідомляйте менеджеру про необхідність розвантаження на відстані від місця стоянки міксера - можлива подача лотком довжиною до 2-х метрів.

Для подачі на відстань до 120 метрів або для подачі суміші на висоту 2-го і більше поверхів Вам потрібен бетононасос. 

Доставка залізобетонних виробів

Доставка залізобетонних виробів (блоки та кільця) здійснюється на по замовленню.

Компанія також надає послуги доставки маніпулятором до 14 т або автокраном.

ВАЖЛИВО!

Доставка залізобетонних виробів здійснюється при 100% передплаті.